Lokalita vyprodána

Základní informace o pozemcích ve Struhařově

Struhařov - lokalita s rozhledem

Krásné pozemky v opravdové přírodě nabízíme k prodeji v obci Struhařov u Říčan v okrese Praha-východ. Centrum Prahy je od Struhařova po dálnici D1 vzdálené 30 km.

Základní informace o pozemcích ve Struhařově – Praha-východ

OPTREAL ve Struhařově u Říčan nabízí na prodej celkem 46 parcel určených pro výstavbu rodinných domů.
Pozemky o velikosti 1 009 až 1 653 m2 jsou podle nejnovějších trendů orientovány převážně na jih a jihozápad. Do středu připravované lokality je navržen skutečně velkorysý park s dětskými hřišti a odpočinkovými zónami s rozlohou téměř 4 300 m2. Skutečně klidný a romantický ráz obce umocňuje přírodní rybník nacházející se v těsné blízkosti prodávaných stavebních pozemků.

Hlavními klady této lokality jsou kvalitní projekt s rozsáhlým parkem, krásná příroda a čisté životní prostředí, široké možnosti trávení volného času, například využiváním vybudovaných cyklostezek, dále v podobě turistiky, rybaření a houbaření. Neméně důležitá je dobrá dostupnost Prahy.

Rozloha navrženého parku, jež bude tvořit přibližně 10 % celkové výměry lokality, je skutečně neobvyklá. Park vytvoří skutečnou zónu klidu aktivního odpočinku pro rodiče s dětmi.

Obec Struhařov bude vyhovovat především těm, kteří pro své bydlení hledají klid a krásnou přírodu v blízkosti Prahy. Nadmořská výška 460 m, široký pás lesů kolem i absence průmyslových objektů v okolí přispívají k tomu, že je obec dlouhodobě vyhledávaným rekreačním místem.

V obci a blízkém okolí jsou vybudovány cyklostezky s bohatou sítí občerstvení. Skutečně krásné trasy vedou jevanskými lesy a Státní přírodní rezervací Voděradské bučiny. V okolí Struhařova se také nachází množství turistických tras - především rodiče s dětmi mohou trávit volný čas procházením naučné stezky `Mikešova cesta` spojující Hrusice, Říčany a další obce Ladova kraje. Ve Struhařově si kromě houbaření přijdou na své také rybáři - v obci se nachází hned několik rybníků.

Dobré dopravní spojení do Prahy

  • vzdálenost Struhařova od centra Prahy je 30 km, podle hustoty dopravy cesta trvá 20 – 30 minut
  • linka PID č. 383 spojuje Struhařov se stanicí metra C – Háje – Jižní Město, autobusová linka č. 489 jede do Strančic, odtud cesta do centra Prahy vlakem trvá méně než 30 minut

Veškerá občanská vybavenost ve Struhařově nebo v Říčanech u Prahy

  • přímo ve Struhařově je fungující mateřská škola, obecní knihovna, prodejna potravin, několik restaurací, poměrně široká škála řemeslných služeb
  • veškerou občanskou vybavenost nabízejí 10 km vzdálené Říčany u Prahy


Stavební parcely na prodej, které OPTREAL ve Struhařově prodává, jsou skutečně příslibem velmi kvalitního a příjemného bydlení.


Více informací o obci Struhařov je k dispozici na oficiálních webových stránkách www.struharov.cz.

 

 

Struhařov