Lokalita vyprodána

Umístění pozemků ve Struhařově

Struhařov - lokalita s rozhledem

Na této přehledové mapce získáte základní představu o umístění lokality. Informace o situování jednotlivých pozemků na prodej jsou k dispozici na stránce plánu lokality.

 

zvětšit mapu
 
Přehled služeb a zajímavostí v okolí
cesta-kocoura-mikese (200x120)
sight-2 (32x37)

Naučná stezka Cesta kocoura Mikeše

Naučná stezka, která spojuje Hrusice, Struhařov, Říčany a další obce Ladova kraje, nabízí dětem i dospělým možnost putování po místech, která známe z knihy ilustrátora a spisovatele Josefa Lady o kocouru Mikešovi.
Autor fotografie: www.stezky.info
Voděradské_bučiny_na_jaře_(008) (200x120)
forest (32x37)

Voděradské bučiny

Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny se nachází v okrese Praha-východ na území obce Černé Voděrady (na západě do rezervace přímo zasahuje obec Struhařov), přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy.
Autor fotografie: Juan de Vojníkov
hlineny-rybnik (200x120)
swimming (32x37)

Hliněný rybník

Nádherně obnovený rybník z dotací Evropského fondu pro regionální rozvoj. Nachází se přímo ve středu obce Struhařov, s prodávanými pozemky společnosti OPTREAL téměř sousedí. Je využíván ke koupání a rybaření. Na jeho břehu je vybudováno krásné dětské hřiště.
Autor fotografie: Obec Struhařov
materska-skolka-struharov (200x120)
daycare (32x37)

Mateřská škola Stonožka

Mateřská škola Struhařov okres Praha – východ, se nachází v Mnichovické ulici č. 179 v budově Obecního úřadu obce Struhařov, necelých 350 m od pozemků prodávaných společností OPTREAL.
Autor fotografie: Mateřská škola Struhařov
statek-svojetice-dalton-ranch (200x120)
horseriding (32x37)

Statek Svojetice – Dolton Ranch

Statek ve Svojeticích se nachází na okraji Voděradských Bučin, pouhé 2 km od obce Struhařov v okrese Praha východ. Areál nabízí restauraci se zahradou, ubytování, dětský koutek, zvířátka ve dvoře, ustájení koní, jízdu na koni pro děti a solnou jeskyni. Statek je součástí regionu Ladův Kraj.
Autor fotografie: doltonranch.cz
bus (200x120)
busstop (32x37)

Autobus - Struhařov

Dopravu do a ze Struhařova v rámci PID (Pražská integrovaná doprava) zajišťují autobusové linky č. 383 a 393, které odjíždějí ze stanice metra trasy "A" - Praha - Skalka. Nejbližší vlaková zastávka je ve čtyři kilometry vzdálených Mnichovicích.
Mnichovice-Myšlín-dub-ziska (200x120)
arbol (32x37)

Žižkův dub v Myšlíně

Žižkův dub v Myšlíně patří k nejmohutnějším z doposud 11-ti dochovaných Žižkových dubů - památných stromů - pojmenovaných podle husitského hejtmana Jana Žižky. Roste nedaleko Struhařova u dvora (zámečku) za osadou Myšlín, která je dnes součástí blízkých Mnichovic v okrese Praha-východ.
Autor fotografie: Pavel Hrdlička
skalka-rozhledna (200x120)
panoramicview (32x37)

Rozhledna Skalka

Velmi navštěvovaná rozhledna u obce Vyžlovka ve středočeském kraji. Za dobré viditelnosti je z ní možné vidět například Milešovku, Bukovou Horu, Sedlo, Vlhošť, Bezdězy, Ralsko Ještěd, Sněžku, Velkou Deštnou (1 115 m) s hřebeny Orlických hor, Kralický Sněžník a hřebeny Hornosázavské pahorkatiny.
Autor fotografie: rozhlednaskalka.cz
kamenicky-skanzen (200x120)
sight-2 (32x37)

Kamenický skanzen

Geologický podklad Louňovic a okolí tvoří žula tzv. říčanského typu. Kamenický skanzen, nad nímž převzalo záštitu Muzeum Vysočiny v Jihlavě, vznikl v rámci 600 let oslav vzniku obce. Skanzen představuje těžbu a výrobky ze žuly. V Louňovicích (nedaleko obce Struhařov), můžete nalézt například velmi známou kruhovou lavičku.
Autor fotografie: lounovice.cz